Дозвілля

Для Вашого комфорту в нашому санаторії працює інформаційний центр, який надасть повну інформацію про перелік послуг, які ми надаємо, а також допоможе підібрати екскурсійну програму, щоб зробити Ваш відпочинок у нас цікавим та захоплюючим.Вашій увазі пропонується цикл екскурсійних програм - "Відкрий для себе чудовий світ Закарпаття".

Тур вихідного дня Угорщина / Будапешт - Австрія / Відень


(3 доби)
Туристи відвідають відомий термальний курорт Угорщини, зможуть скупатися у термальних печерних купальнях, які подарують незабутні відчуття. Оглядова екскурсія по стародавньому місту великої імперії Габсбургів - Відню (собор св. Стефана, Оперний театр, Парламент, Ратуша) та екскурсія по палацу Шенборнів. Оглядова екскурсія по місту Будапешт - площа Героїв, казковий плац "Вайдахуняд", базиліка Св. Іштвана, готичний собор Матяша, Королівський палац, старовинний міст - Ланцхід.

Тур вихідного дня - Словаччина / Кошіце - Австрія / Відень


(3 доби)
Екскурсія в культурно-адміністративний центр Східної Словаччини - місто Кошіце (собор св. Альжбети, прогулянка по центру міста. Відвідування Спіського Граду - однієї з найбільшої фортець Центральної Європи. Екскурсія в печеру Генерала Свободи і обов'язкове відвідування найбільшого в Словаччині аквапарку "TATRALANDIA"...За бажанням туристів - відвідання Торгового центру "MAXIHIPERNOVA", місто Попрад.

Екскурсія «Скарби виноробів»


(4 години)
Ви відвідаєте дегустаційний зал сім'ї закарпатських виноробів Шош К. К., де зможете спробувати 18 сортів вина, почуєте історію їх створення. Після дегустації у Вас буде можливість придбати зразки, які Вам найбільше сподобалися. За бажанням відпочиваючих можлива вечеря в найстарішому в Закарпатті ресторані "Злата Пава" або відвідання термального басейну, де температура води +30°С

Екскурсія «Місто над Латорицею»


(4 години)
Відпочиваючі відвідають м. Мукачево, ознайомляться з історією та легендами замку «Паланок» (XII - XVII), і так само дізнаються, якими були основні умови здачі замку в січні 1688 та історію про видатну господиню замку Ілону Зріні.Після замку відвідають сувенірну лавку, прогуляються по старому місту: Міська Ратуша, Російський драматичний театр, Палац Ракоці (Білий дім), Церква Святого Мартіна з каплицею XIV століття. Познайомляться з історією і життям чинного Свято-Миколаївського жіночого монастиря)

Екскурсія «Факел любові»


(2 години)
Вечірня прогулянка при світлі смолоскипів по замку Сент-Міклош, відпочиваючі поринуть в атмосферу середньовіччя, довідаються про історію кохання, яку приховували стіни цього замку...

Екскурсія «Таємниці замків Шенборнів»


(4 години)
Під час екскурсії відпочиваючі відвідають замок «Берегвар», дізнаються як пов'язаний давній італійський рід Ді Фраско з санаторієм «Карпати», і що зображено на одному з вітражів.Прогуляються по середньовічному замку «Сент-Мікош» і відчують атмосферу того часу. Під екскурсії Ви дізнаєтеся легенди, пов'язані з цим замком.

Екскурсія «Унгвар - старе місто»


(7-8 годин)
Під час екскурсії відпочиваючі відвідають корчму-музей закарпатського гумору «Деца у нотаря», народний музей закарпатського побуту та архітектури, відвідають унікальний ужгородський замок, узнають багато цікавих фактів про власників цього замку. Відпочиваючих чекає обід у національному колориті. Прогуляються по центру старого міста від вул. Корзо до Волошина. Вам буде надано вільний час для відвідування крамниць.Після Ужгорода відпочиваючі побачать унікальний архітектурний ансамбль Невицького замку (руїни).

Екскурсія «Унікальне Закарпаття»


(7-8 годин)
Відпочиваючи ознайомляться з дерев'яною архітектурою Закарпаття (с.Кострино, с.Чорноголова), побачать унікальні ікони. Відвідають Горянську ротонду - одну з найцінніших і найстаріших пам'яток храмової архітектури, що збереглася в Україні з XI століття. Історики кажуть, що це - друга за давністю після Софії Київської християнська святиня. Ротонда унікальна за своєю формою: таких шестигранних Церков у світі - одиниці. Крім того, фрески в церкві були написані 700 років потому італійськими майстрами.

Екскурсія «Карпати з висоти пташиного польоту»


(4 години)
У Вас є унікальна можливість побачити красу Закарпаття з висоти пташиного польоту. На вас чекає приємна несподіванка - політ на повітряній кулі на висоті понад 300 метрів...

Атракція «Вечір у середньовічному замку»


(4 години)
У програмі вечора - екскурсія по замку Сент-Міклош при факелах, мерехтливе світло яких ледь вихоплює з темряви століть таємниці і загадку знаменитих його володарів, романтичні історії лицарів і красунь, про яких свого часу говорила вся Європа. Зголоднілі туристи спробують бограч - національну угорську страву, запивши його вином із закарпатських підвалів під угорські, словацькі, русинські пісні у виконанні вокального ансамблю. Відвідувачі розучать елементи народного угорського танцю чардашу та народної закарпатської пісні.

Купання в чанах з мінеральною водою


(за домовленістю)
"Закарпатська лазня" або "SPA-процедури по-закарпатськи"...Незабутні відчуття! Гості відмовляються вилазити з чанів - доводиться діставати силою і відводити в автобуси ...

Риболовля


(за домовленістю)
До послуг наших гостей ловля форелі або коропа на різних водоймах Закарпатської області...

Тур вихідного дня до Словаччини, Австрії чи Угорщини


(за домовленістю)
Під кожного туриста або групу може бути розроблена індивідуальна програма...

Створений та Розроблений командою MASQ.SYSTEMS

Зворотній виклик