Діабетологія

Діабетологія в пансіонаті “Сонячна Долина”


Діабетологія – розділ ендокринології, що вивчає цукровий діабет, закономірності його виникнення і розвитку, ускладнення, що виникають при ньому – вторинні захворювання, патологічні стани і порушення функцій органів і систем організму людини, а також методи діагностики, лікування і профілактики цукрового діабету та його ускладнень.

Діабетологія виділилася із загальної ендокринології порівняно недавно в зв’язку з великою клінічною складністю і різноманіттям проявів діабету, складністю корекції діабетичних станів, крайньою важливістю і соціальною значущістю проблеми цукрового діабету.

Міжнародна Федерація Діабету (IDF) нещодавно опублікувала оновлені дані, які показали, що у всьому світі на діабет хворіють вже 285 мільйонів осіб. Останні дані вказують на те, що основний удар епідемії несуть на собі люди в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Ця хвороба зачіпає значно більше людей працездатного віку, ніж вважалося раніше. Цей факт, а також величезний досвід використання мінеральної води “Поляна Квасова” при цукровому діабеті спонукав до розвитку, паралельно основному напрямку роботи, розвивати і роботу з хворими на цю важку недугу.

В ЛДЦ «Сонячна Долина» працює група лікарів (терапевт, ендокринолог та озонотерапевт), яка займається даним контингентом хворих ось вже десятий рік. В нашому розпорядженні є сучасна лабораторія, де проводиться визначення таких показників як базовий рівень глюкози в крові, глікемічна крива, глікозильований гемоглобін, фруктозамін, глюкозуричний профіль.

В процесі лікування на фоні мінеральної води використовуються методики оксигенотерапії (барокамери та озонотерапія), скипидарні ванни, методи фізіотерапії для лікування ускладнень діабету.

Кожному пацієнту індивідуально підбирається дієтичне харчування на весь період перебування в закладі.

Створений та Розроблений командою MASQ.SYSTEMS

Зворотній виклик