УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
     
       
 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ SPA ЦЕНТРУ

Cтоунтерапія

 

- Це дуже популярна сьогодні спа-процедура, яка представляє собою масаж, виконуваний особливою технікою з використанням природних каменів. При проведенні стоунтерапии важливе значення має температура каменів, до якої їх розігрівають. Так масаж може проводитися з використанням гарячих каменів (розслаблення м'язів, прискорення обмінних процесів, розширення судин), і з використанням холодних каменів (звуження судин і капілярів шкіри, усунення венозного застою).
Під час процедури підвищується приплив крові до болючої зоні, тканина збагачується киснем, кров і лімфа несуть шлаки і токсини.

 

Grape - Винотерапия

 Завдяки стимулюючим властивостям винограду, SPA-догляд за їх участю стає ритуалом, провідним до краси і омолодження. Пожвавлення - Стимуляція - Омолодження: це гасло винотерапии. Представлені Вам процедури надають наступний результат: мають потужний anti-age властивостями, покращують еластичність шкіри, пом'якшують і заспокоюють шкіру, роблять шкіру більш пружною, здоровою і красивою, зміцнюють кровоносні судини, моделюють фігуру, позбавляють від целюліту, нормалізують діяльність внутрішніх органів, знижують больові синдроми, в тому числі при артритах і ревматизмі, насичують організм мінералами і підвищують імунітет.

Безконтактна гідромасажна ванна

 

- це сучасний пристрій вдосконаленої конструкції, спеціально спроектований і призначений для процедур сухого масажу. У процедурі використовується механічно сильний струмінь теплої води, яка вдаряє в мембрану, зроблену із спеціального матеріалу і впливає на тіло пацієнта. На відміну від традиційного гідромасажу, пацієнт не занурений у воду і не має безпосереднього контакту з водою. Пацієнт лежить на непроникній для води мембрані.

Показання щодо застосування:
- реконвалесценція;
- тренувальний масаж;
- розлади кровоносної системи;
- неврози;
- повнота і надлишкова вага.

 

Медовий масаж

Цей метод заснований на взаємодії шкіри з біологічно-активними речовинами, які входять до складу меду. Під дією масажу отшелушиваются відмерлі клітини, шкіра робиться чистішим, м'якше і еластичнішою, поліпшується кровообіг. Після сеансів масажу м'язи стають більш еластичними, а суглоби і зв'язки міцними і гнучкими, нормалізується обмін речовин, з організму активно виводяться шлаки.

Таласотерапія

 

Обгортання  цілісними кулями Ламінарії. Покращує циркуляцію крові і лімфи, прискорює обмін речовин і забезпечує швидке виведення токсинів. Вона використовується для лікування різних захворювань, наприклад, екземи, псоріазу, болю в спині, м'язових болів, артриту і сильного стресу. Крім того, вона може бути корисна при підвищеному кров'яному тиску, артриті, атеросклерозі, астмі, бронхіті, атрофії м'язів і корости. Її застосовують для схуднення і лікування целюліту. Водорості як основний лікувальний і профілактичний чинник таласотерапії дають можливість компенсувати ті недоліки мікроелементів і біологічно активних речовин, які так необхідні людському організму для активного життя.

новини та акції нашого пансіонату

попередня наступна

новини та акції нашого лікувального центру

   

 

 

 

     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS