УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
     
       
 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО ЦЕНТРУ
УЗД суглобів

 

УЗД суглобів застосовують останнім часом все частіше і частіше. Це пов'язано з тим , що важливою особливістю УЗД суглобів є відсутність променевого навантаження і можливість візуалізувати структури ( гіаліновий хрящ , меніски , зв'язки , суглобові сумки , оболонки , наявність рідини і її склад) недоступні для рентгена.
 УЗД допомагає знаходити самі ранні зміни і ознаки хвороб з боку м'яких тканин - м'язів, зв'язок , власне суглоба , синовіальної оболонки та інших структур - ще до того , як ці зміни будуть помітні за допомогою інших методів обстеження. А це означає , що проведення УЗД дозволяє виявити хвороби на ранній стадії і раніше почати лікування.
Показаннями до УЗД суглобів є:
 - травми;
 - болі в області суглобів;
 - збільшення в обсязі суглобів;
 - обмеження в русі в області суглобів;
 - бурсити ;
 - розриви сухожиль;
 - розриви зв'язок;
 - вивихи;
 - переломи колій та суглобів;
 - туберкульоз кісток і суглобів;
 - ураження менісків;
 - артрози;
 - ревматизм;
 - ерозивні дефекти суглобових поверхонь кісток;
 - синовіальні кісти;
 - аутоімунні захворювання.

 

Відеокапсульна ендоскопія

 

Новим технологічним рішенням в діагностиці захворюванні тонкої кишки явилося створення ендоскопічної відеокапсули. Суть цього рішення — мініатюрна відеокамера з джерелами світла у вигляді капсули. Розмір відеокапсули 11*24 мм, маса 3.4 р. Область поля візуалізації складає 150°.
Капсула проковтнулася пацієнтом і вільно, за допомогою природної перистальтики
пересувається по травному тракту, здійснюючи відеозйомку з частотою 3 кадри в 1 секунду. Інформація через спеціальні сенсори передається на записуючий пристрій.
Дослідження проводиться впродовж 11 ч, при цьому пацієнт веде звичний спосіб життя. Отримане в результаті дослідження зображення обробляється за допомогою спеціального програмного забезпечення на робочій станції, що використовує базу персонального

 

Вісцеральна терапія (масаж живота) 

Вісцеральна терапія (масаж живота) 
     Вісцеральна терапія (вісцеральна хіропрактика, старослав’янський масаж внутрішніх органів) – це старовинна методика, яка своїм корінням сягає у глибину віків. Завдяки такій процедурі робота внутрішніх органів помітно покращується за рахунок активації кровообігу та лімфообігу, знімаються спазми.
     Показання для вісцеральної терапії:
Холецистит, панкреатит, гастрит, виразка шлунка та 12-палої кишки, гепатоз, гепатит, коліт, запор, геморой, головний біль, пієлонефрит, цистит, нетримання сечі, аднексит, застійні явища малого тазу, остеохондроз, артрит та інші хвороби.

Гідроколонотерапія

- Апаратний метод ефективного очищення і масажу кишечника. За допомогою апарату поліпшується місцеве кровопостачання слизової кишечника, знижуються запальні процеси, нормалізується моторика і секреція слизової кишки, імунітет.

паразити, хронічний геморой (у початкових стадіях).
- Захворювання печінки, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів: дискінезія жовчовивідних шляхів, хронічні гепатити, жовчнокам'яна хвороба.
- Шкірні захворювання: вугрова хвороба, екзема, алергії, дерматити невідомої етіології, псоріаз.
- Ослаблений імунітет: часті простудні захворювання, артрит.
- Аутоінтоксикація: хронічна втома, знижена працездатність, слабкість, головний біль, безсоння, депресія, неприємний запах з рота.
- Зайва вага.
- Гінекологічні захворювання: вагініт, ерозія шийки матки.
- Урологія: зниження потенції, сечокам'яна хвороба.

Гірудотерапія 

   Відомості про застосування п'явок в лікуванні хворих зустрічаються в стародавніх писемних джерелах. Гірудотерапія застосовується для лікування дисфункції щитовидної залози, починаючи від незначного набряку однієї або обох часток і кінчаючи вузловими формами. Вона надзвичайна, ефективна для стабілізації фізичного та психоемоційного стану людей. Лікують гіпертонію - підвищення артеріального тиску, викликаного органічними порушеннями, тобто збоями в роботі систем, що відповідають за регуляцію тиску крові.  Також легко вирішує більшість проблем, що виникли, розріджуючи гірудином кров, усуваючи осередки застою, роблячи судини еластичною.

новини та акції нашого пансіонату

попередня наступна

новини та акції нашого SPA центру

   

 

 

 

 

     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS