УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ЛІКУВАННЯ


Міжнародна Федерація Діабету (IDF) нещодавно опублікувала оновлені дані, що показали, що у всьому світі на діабет хворі вже 285 мільйонів осіб. Останні дані вказують на те, що основний удар епідемії несуть на собі люди в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, і що ця хвороба зачіпає значно більше людей працездатного віку, ніж вважалося раніше. Цей факт, а також величезний досвід використання мінеральної води "Поляна Квасова" при цукровому діабеті спонукав до розвитку, паралельно основному напрямку роботи, розвивати і роботу з хворими на цю важку недугу.

В ЛДЦ «Сонячна Долина» працює група лікарів (терапевт, ендокринолог та озонотерапевт), яка займається даним контингентом хворих ось вже шостий рік. В нашому розпорядженні є сучасна лабораторія, де проводиться визначення таких показників як базовий рівень глюкози в крові, глікемічна крива, глікозильований гемоглобін, фруктозамін, глюкозуричний профіль.

В процесі лікування на фоні мінеральної води використовуються методики оксигенотерапії (барокамери та озонотерапія), скіпідарні ванни, методи фізіотерапії для лікування ускладнень діабету.

Кожному пацієнту індивідуально підбирається дієтичне харчування на весь період перебування в закладі.


 
     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS