УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ВІДГУКИ ПРО НАС


ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО НАШ ЗАКЛАДВідпочиваючі з м. Вінниця щиро вдячні адміністрації та працівникам ЛДЦ "Сонячна Долина" за турботу та увагу до відпочиваючих, за високий професіоналізм в роботі, за якісне та своєчасне прибирання кімнат, за комфорт відпочинку.

Особлива подяка Ірині Михайлівні за чуйність та турботу, за цікаво організоване дозвілля, за уміння і творчий підхід в роботі.

Бажаємо всім Вам щастя, здоров'я, добробуту, сімейної злагоди, та хай процвітає "Сонячна Долина" на радість і здоров'я всім відпочиваючим у Вас українцям!

Кім. № 110 Одарченко, Чернюк С. С., кім. № 108 Форманюк Ю. К., Межировська О. К.
Щиро дякую всьому персоналу пансіонату "Сонячна Долина". Бажаю успіхів, здоров'я та мирного неба.

01.09.2014 р. Роменко Володимир Петрович, начальник відділу технічного контролю Рівненської АЕС, м. Кузнецовськ Рівненської області, Україна!!!Огромное спасибо за прекрасный отдых! Вы замечательно организованный, очень хороший коллектив, приятнейшие сотрудники, которых не замечаешь, а лишь их дела видны. Прекрасно провела время, подлечилась и отдохнула. Желаю Вам процветания, успехов и всем всем крепкого здоровья! Особая благодарность Ирине, которая преподает восточные танцы.

С наилучшими пожеланиями, Наталья Ивченко. 22.08.2014Відпочинок у "Сонячній долині", його організація відповідає сучасним вимогам мабуть кожної людини, яка перебувала у пансіонаті.

По-перше: Чудовий високопрофесійний персонал, починаючи із першого спілкування на Recepshen, медичного та іншого персоналу діагностично-реабілітаційного центру та закінчуючи барменами!

По-друге: Проживання у номері відповідає європейським стандартам такого рівня пансіонату.

По-третє: Медичне обладнання відібрано високопрофесійно. Бажаю "Сонячній долині" - процвітання, матеріального достатку та здорових та вдячних відпочиваючих!!!

З найкращими побажаннями, лікар, начальник медслужби ДП НАЕК "Енергоатом"Л. В. Гайова! 15.08.2014 рікЩира вдячність та низький уклін колективу "сонячної долини" за створення комфортних, затишних умов для лікування та відпочинку.

Вражає злагодженість, тактовність, відповідальність адміністрації, медперсоналу та обслуговуючого персоналу.

Особлива вдячність:

Мигович Галині Василівні - професіоналу з великої літери, спеціалісту високої кваліфікації за мудрість, освіченість, людяність, уміння грамотно призначити лікування та надати психологічну підтримку.

Яні Василівні за її відповідальне відношення до своєї справи, професіоналізм, терпіння, доброзичливість.

Тиркус Роману Ярославовичу, Прокопенко Мар'яні Юріївні, Михайлу Михайловичу (уролог), Пехньо Еріці, Йовбак Мирославу, за їх професійну кваліфікацію, добре ставлення до людей, турботу.

Щастя Вам! Здоров'я, наснаги! Нехай Вам повернеться добро, яке ви даруєте людям!
Ви майстри своєї справи.

Викликають захоплення фотографії, які прикрашають лікувальний корпус. Вражають сюжети та майстерність виконання.

Вдячні Ірині Михайлівні за творчий підхід, в організації дозвілля, підняття та підтримка настрою відпочиваючих "на мажорі".

Всім дівчаткам із рецепшена вдячність за створення доброзичливої атмосфери і поваги до відпочиваючих.

02.08.2014 Кімн. № 110 Шевченко В. Г., Кіянчук І. Б. "освітяни" з Кривого Рогу.Спасибо вам за все. Все великолепно. Остовайте таким же какой вы есть.

Нлыхат и Рустам BEHRUDI. 31.05.2014.Отдыхаем уже не первый год, а всякий раз ждем новой возможности посетить ваш (Ваш) волшебный уголок, который полон радушием, любовью, вниманием, уважением, доброжелательностью всем персоналом санатория.

Каждый раз хочется особо отметить и выделить:

1. Яна Васильевна - "душечка", (терапевт) высокой квалификации, ответственности, внимания. Мы не знаем ее оплаты труда, но хотелось, чтобы такие специалисты в нашей стране были высокооплачиваемые, постоянно отмечались бы материальными поощрениями.

2. Онищук Ирине - "солнышко" Вашего санатория. Много слов ей говорили в благодарность, хотелось бы чтобы и материальное благополучие также "лилось" и укреплялось в "долине солнца".

3. Благодарность всем девчонкам-администраторам на рецепшене. От их первого приема всегда зависит настроение дальнейшего отдыха. Просим также поощрить и выразить слова благодарности.

4. Светлане Васильевне отдельная благодарность за стремление всех накормить "вкусной и здоровой пищей".

5. Благодарны обслуживающему персоналу и одной смене поваров (которая вкусно готовит) за услужливость, солнечные улыбки.

6. Хочется отметить, что отдыхая здесь не первый год, мы наблюдаем некоторые ухудшения в части:

- отсутствие достаточного количества халатов для их замены;

- постельное белье, полотенца изношенное в номерах типа "стандарт".

С благодарностью и уважением, отдыхающие с Южноукраинска.

17.05.2014 г. Южноукраинск, АЭС

Огромное спасибо за отдых в вашем санатории! Особую благодарность выражаем Ирине Михайловне за каждое начало дня, за настрой, упражнение, улыбку и пожелания на целый день.

В ресторане большое спасибо поварам - всё было очень вкусным и приготовлено с любовью. Официанты, спасибо за внимание. Очень приятное обслуживание. Спасибо администрации пансионата за организацию нашего отдыха, за чистоту. Все высший класс!

Успехов Вам, здоровья, расширения дальнейшего и держите марку на долгие годы!

Від своєї сім'ї дякую за чудовий відпочинок!

Є бажання ще раз приїхати у це чудове місце, щоб знову бачити чудові посмішки таких гарних дівчат. Все було чудово: і прийом, і лікування, і обслуговування у ресторані.

Медицинскому персоналу благодарность выражаем за улучшение здоровья только при входе на процедуру.

Такая доброжелательность, забота и пожелание выздоровления всем своим пациентам не встречали давно. Чувствовали здесь себя самыми дорогими гостями. Спасибо всем, всем, всем.

P.S. Маленькі побажання: 1. Від номера був тільки один ключ, приходилось залишати номер відкритим, так як процедури у різний час. 2. Не було ніякої защелки (шпінгалета) крючка на двері у туалет, якось не зручно.

16.05.2014 г. Рівненська обл., м. Кузнецовськ: Кінер С. А., Сергій, Олена, Денис.


Велика подяка всьому обслуговуючому персоналу та адміністрації пансіонату "Сонячна Долина" за доброзичливість, чуйність та повагу до відпочиваючих. Бажаємо Вам та п-ту "Сонячна Долина" розквіту, успіху та всьому найкращого. Будьте впевнені в собі, щастя, здоров'я і мирного неба над головою.

30.03.2014 року, Калима О. М., Купель О. А.


Дуже дякую, всім працівникам та обслуговуючому персоналу пансіонату "Сонячна Долина"! За їхнє приємне обслуговування, за ввічливе спілкування з відпочиваючими! Завдяки приємному персоналу, проявляється велике бажання відвідати цей пансіонат, ще не одноразово. Також дуже вдячна колективу їдальні за смачні страви, та красиву подачу офіціантами. Дякую, чарівним дівчатам в рецепції, вони взагалі, на мій погляд, рахуються "лицем пансіонату". А, також , дуже уважним лікарям, та працівникам медицини. Усім ще раз дуже Дякую!

м. Кузнецовськ , Рівненська АЕС, Наталя, 09.02.2014 р.


 
 
Гортати назад Гортати далі
 
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS