УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ВІДГУКИ ПРО НАС


ЗАЛИШИТИ ВІДГУК ПРО НАШ ЗАКЛАД


Виражаю свою вдячність всьому колективу ЛДЦ "Сонячна Долина" за їх індивідуальний і професійний підхід до кожного відпочивальника. Я дуже вдячна Кобулей Аліні за її добросовісну працю, добре і тепле відношення до людей і, звичайно, за її "розумні" руки. Спасибі.

Шарунова О. 09.07.2015 р.


Мы, семья Зяблицевых, посещаем пансионат не первый, а уже 6 раз. Всегда с удовольствием заходим в пансионат, лечимся здесь и питаемся.

Всегда нас радушно встречает администратор Тенкач Наталья: ответит на интересующие вопросы и поможет в их решении.

Спасибо за теплую, уютную атмосферу, которую создают в пансионате.

08.07.2015Слова щирої вдячності всьому колективу за професіоналізм, щирість, відкритість. Особлива вдячність лікарю Євгенії Вікторівні, масажистам Славі (каб. 319 (2) та Жені. Здоров'я вам, гарного настрою та процвітання.

Радовинчик м. Нетішин. 01.07.2015


Вельмишановні працівники пансіонату "Сонячна Долина"!

Ми щиро вдячні Вам за гостинний прийом та доброзичливе ставлення до відпочиваючих.
Привітні працівниці реєстратури, кваліфікований, чемний медперсонал, працьовиті, уважні прибиральниці - всім велике спасибі! Окреме "спасибі" Івану Івановичу - спеціалісту високого класу, який знаходить індивідуальний підхід до своїх "тимчасових" пацієнтів.
Сучасний дизайн, чудовий сервіс, комфорт, чистота в номері, мед кабінетах та на подвір'ї -вражає!

Кухня - це окрема історія: дуже смачно, різноманітно, вітамінно, по-домашньому. Веземо із собою ваші рецепти.

А основне - спокій і тиша. А ще: цілюща водичка, карпатське повітря, спілкування з цікавими людьми, нові враження від екскурсій.

Бажаємо Вам успіхів та подальшого процвітання і всім нам миру!

"Освітяни" з м. Кривий Ріг

Запорощенко Ірина Іванівна, Волчак Тетяна Яківна. 28.03.2015р.
Выражаем огромную благодарность всему коллективу пансионата "Солнечная Долина" за внимательность, вежливость, профессионализм. Особую благодарность хочется выразить Онищук Ирине Михайловне. В свою роботу она вкладывает тепло души и искренность. Уезжаем с хорошими впечатлениями.

Отдыхающие с Юго-Западной железной дороги. 22.03.2015


Хочу щиро подякувати всьому колективу санаторію за високоякісне і доброзичливе обслуговування.

Особливо хочеться подякувати кардіологу Радовецькій Галині Василівні за високий професіоналізм і індивідуальний і чуйний підхід до кожного пацієнта.

Дякую всім працівникам за теплу атмосферу, за домашній затишок, створений комфорт.

Лісова Н. І., м. Київ, 20.02.2015 р.


  Потрясающе!

- Медицина
- Питание
- Обслуживание

Все на высшем уровне. Огромное Вам спасибо.

г. Кузнецовськ РАЭС. Отдыхающие. 19.12.14


Закінчується термін оздоровлення в Вашому чудовому пансіонаті. Так склалося, що я був у різних санаторіях і можу легко порівняти рівень комфорту, харчування, роботу медперсоналу.

Ви найкращі!!!

Тому я хочу винести щиру і сердечну подяку всім працівникам пансіонату.
Особливо хочу виділити високий професійний підхід і майстерність масажиста Фізер Світлани Мирославівни. Її старанність, самовіддача в роботі просто вражають, а відношення і увага до пацієнтів залишає теплі та приємні спогади і бажання приїхати в Ваш пансіонат ще багато разів. Прошу адміністрацію відзначити наполегливу і старанну працю Фізер С. М.

М. Бровари, Забаштанський Л. Д., 0672329119, 13.11.2014 р.


Мы жители города Баку Азербайджанское Республики Алиев Камил Наиб оглы, Казымов Расим Садыг оглы уже несколько лет отдыхаем "Солнечном Долине".

И каждый раз вы у нас оставляете очень хорошие впечатление. Особенно сейчас когда страна живет военным положением и экономической нестабильностью все равно весь медперсонал в главе главного врача Миговича Ивана Ивановича нисколько не дали чувствовать дискомфорт в лечении. Вы очень мужественные люди. Вы на месте не стоите и полны энтузиазма.

Особенно хотим отметить: девочек в регистратуре, комната 118, комната 219, комната 8 Улиганець Марьяна, массажиста Славу, одним словом всем большое спасибо.

На кану нового года желаем Вашей земле скорейшего мира, стабильности в экономике, успехов в вашей личной жизни, и труде. Счастья в семье. Так держать.

С уважением: Алиев Камил, Казымов Расим. 23.12.2014, тел +994504513031.Дорогой пансионат "Солнечная Долина"

Проживающие в № 108, Форманюк и Межировская З. К. с г. Винницы благодарим Вас весь обслуживающий персонал за прекрасный отдых, лечение, за Ваш профессионализм, за внимание, за качество работы, за уют.

Все процедуры замечательные, лечебные, правильные, нужные. Мы уезжаем с прекрасным здоровьем, настроением, желаем Вам всем работникам пансионата здоровья, любви, настроения, Божьей благодати, добробуту Вашему дому, счастья!!!

Мирного неба! Слава Украине!!! Целуем и обнимаем Ваши частые отдыхающие. До новых встреч.

Присоединяются к пожеланиям ком. № 108 г. Винница, Чернюк С. С., Одарченко Н. О.

07.09.2014 г.


 
 
  Гортати далі
 
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS