УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
   
       
 

ПРОЖИВАННЯ


Сьогодні пансіонат «Сонячна Долина» пропонує 53 номери: 36 двомісних, 4 напівлюкси, 8 люксів, 2 люкси підвищеного комфорту, 3 апартаменти. Зупинившись у нашому пансіонаті, Ви зможете із задоволенням відпочити та прийняти оздоровчі процедури.


На Вас чекають затишок і спокій у номерах класу
:


Стандарт - однокімнатний номер площею 30 кв.м., в кімнаті одне двоспальне ліжко або два окремі ліжка, журнальний столик, холодильник з міні-баром, електрочайник, праска, гладильна дошка, в санвузлі душова кабіна, фен для сушки волосся.

Напівлюкс - однокімнатний номер площею 38 кв.м, одне двоспальне ліжко , диван, що розкладається, журнальний столик, холодильник з міні-баром, електрочайник, праска, гладильна дошка, в санвузлі - душова кабіна, фен для сушки волосся.

Люкс - двокімнатний номер площею 60 кв.м, в спальні одне двоспальне ліжко, у вітальні - диван, що розкладається, 2 крісла, журнальний столик, холодильник з міні-баром, електрочайник, праска, гладильна дошка, в санвузлі душова кабіна, фен для сушки волосся.

Люкс підвищеного комфорту - двокімнатний номер площею 90 кв.м, в спальні одне двоспальне ліжко, у вітальні -диван, що розкладається, 2 крісла, журнальний столик, холодильник з міні-баром, електрочайник, праска, гладильна дошка, в санвузлі душова кабіна, фен для сушки волосся.

Апартамент - двокімнатний номер площею 105 кв.м., в спальні одне двоспальне ліжко, у вітальні - диван, що розкладається, 2 крісла, журнальний столик, діючий камін, холодильник з міні-баром, електрочайник, праска, гладильна дошка, в санвузлі ванна-джакузі, душова кабіна, фен для сушки волосся.

Прейскурант цін пансіоната «Сонячна долина» Adobe PDF, 208 KB


Усі номери обладнані сучасним цифровим телефонним зв'язком, кабельним TV, сейфами для збереження коштовних речей, кожен номер має вихід на балкон.

Актуальний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натуральних порід дерева.

У будь-якому номері Ви зустрінете комфорт, зручність і гостинність у найкращому їх прояві.

Крім того, додаткові послуги припускають ресторанне обслуговування в номерах, пральня, резервування квитків і послуги трансферту.

Розрахункова година - 12.00

 
     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS