УКРАЇНСЬКА
ENGLISH  
     
       
 

Untitled-3
НОВИНИ ТА АКЦІЇ ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ
Гаряча новина!!!

З 15 грудня в санаторії почав діяти абсолютно новий напрямок оздоровлення:
Це програма «Зниження ваги», яка передбачає зниження ваги до восьми кілограм за 14 діб.

Читати далі...

 

3 15-го березня, у нашому пансіонаті працює SPA-капсула...

 SPA-капсула - це апарат, оснащений спеціальними технологіями для відновлення
фізичних сил. При цьому, подібний комплекс не тільки знімає втому, а й сприяє емоційному відновленню. За допомогою SPA-капсули проводять різного роду косметологічні процедури. Цей комплекс діє на нас водою, парою, світлом, інфрачервоними променями,теплом та косметичними засобами, дозволяючи домогтися приголомшливого ефекту. Іншими словами, SPA- капсула поєднує в собі повітряний та гідромасаж, а також аромо-, термо- та хромотерапію. Досягнути результату гарного та пружного тіла набагато простіше саме за допомогою цього комплексу.

 

Відеокапсульна ендоскопія...

Новим технологічним рішенням в діагностиці захворюванні тонкої кишки явилося створення ендоскопічної відеокапсули. Суть цього рішення — мініатюрна відеокамера з джерелами світла у вигляді капсули. Розмір відеокапсули 11*24 мм, маса 3.4 р. Область поля візуалізації складає 150°.
Капсула проковтнулася пацієнтом і вільно, за допомогою природної перистальтики
пересувається по травному тракту, здійснюючи відеозйомку з частотою 3 кадри в 1 секунду. Інформація через спеціальні сенсори передається на записуючий пристрій.
Дослідження проводиться впродовж 11 ч, при цьому пацієнт веде звичний спосіб життя. Отримане в результаті дослідження зображення обробляється за допомогою спеціального програмного забезпечення на робочій станції, що використовує базу персонального

новини та акції нашого пансіонату

новини та акції нашого лікувального центру

новини та акції нашого SPA центру

 

 

 

     
  © Пансіонат «Сонячна долина»   Реалізація: ALDESIGN  |  AHS